Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
GÜKAM Müdürü Prof. Dr. Reyhan Ayşen WOLFF’un açılış konuşmasıyla başlayan programda, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi ile Giresun İl Emniyet Müdürlüğünden yetkilileri kişiler tarafından KADES ve ŞÖNİM tanıtıldı.
Etkinliğin moderatörlüğünü yapan Prof. Dr. Reyhan Ayşe WOLFF, KADES Mobil uygulamasının ve ŞÖNİM’in (Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi) önemini vurgulayarak, bu konuda oluşturulacak toplumsal duyarlılığın, kadına yönelik şiddetin önlenmesine önemli katkı sağlayacağını söyledi.
Toplumsal bilinci oluşturmak için siyasilerin, yasa koyucuların ve bu konularda yetkili kurum ve kuruluşların birlikte çalışmasının sorunun ortadan kaldırılmasında önemli rol oynayacağını ifade eden Sayın WOLFF, yaptıkları etkinlikte kendilerine destek veren Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Giresun İl Emniyet Müdürlüğüne teşekkür ederek sözlerini noktaladı.