Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Diplomanın tahrip olmaması, daha iyi şartlarda korunması, ihtiyaç halinde restorasyonun yapılabilmesi ve gelecek nesillerin, araştırmacıların ve akademisyenlerin istifade edebilmesi gerekçeleri dikkate alınarak, söz konusu belgenin Türk Tarih Kurumu'na devredilmesine karar verildi.
Dr. Safiye Ali'nin diploması, tez çalışması, kişisel fotoğrafları ve ailesine ait diğer fotoğraf ve belgeler, bu amaçla Giresun'a gelen Türk Tarihi Kurumu Arşiv Müdürü Doktor İbrahim Baş'a, Tıp Fakültemizde düzenlenen bir törenle, Fakülte Dekanımız Prof. Dr. Erdal Ağar tarafından teslim edildi.
Dr. Safiye Ali, 1921 yılında Almanya'da tıp eğitimini tamamlayarak yurda dönmüş ve uzun yıllar Çocuk Hastalıkları Mütehassısı ünvanıyla görev yapmıştı.