Bulutçu Ailesinden Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokuluna Ziyaret
Giresun Üniversitesi Öğrenci Başına Kitap Sayısı En Çok Artan Üç Üniversiteden B...
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğrencilerimizin Büyük Başarısı
Kent Konseyi Heyetinden Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can’a Ziyaret
Bulancak UBYO'da "15 Temmuz'un Anlamı" Konulu Konferans
"Milletin Zaferi" Konulu Panel Gerçekleştirildi
Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin ŞAHİN'in de yer aldığı ziyarette, hemşireler haftasını kutlayan Rektörümüz, Sayın ÇEBİ'ye, hemşirelere atfen beyaz çiçeklerden oluşan bir buket takdim etti.
21-28 Nisan tarihlerine denk gelen "Ebeler Haftası"nı da unutmayan Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz CAN, başta Üniversitemiz bünyesinde çalışan ebeler olmak üzere, ülke genelinde görev yapan tüm ebelerin haftasını tebrik etti.
Rektörümüze iyi dileklerinden ötürü teşekkür eden Prof. Dr. Ayşegül ÇEBİ'den sonra söz alan Doç Emel BAHADIR YILMAZ, UNESCO tarafından 2023 yılı Aralık ayında ebelik mesleğinin "Somut Olmayan Kültürel Değerler Miras Listesi" ne alındığını belirterek, sağlık çalışanları için bunun memnuniyet verici bir adım olduğunu söyledi.