Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin ŞAHİN'in de yer aldığı ziyarette, hemşireler haftasını kutlayan Rektörümüz, Sayın ÇEBİ'ye, hemşirelere atfen beyaz çiçeklerden oluşan bir buket takdim etti.
21-28 Nisan tarihlerine denk gelen "Ebeler Haftası"nı da unutmayan Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz CAN, başta Üniversitemiz bünyesinde çalışan ebeler olmak üzere, ülke genelinde görev yapan tüm ebelerin haftasını tebrik etti.
Rektörümüze iyi dileklerinden ötürü teşekkür eden Prof. Dr. Ayşegül ÇEBİ'den sonra söz alan Doç Emel BAHADIR YILMAZ, UNESCO tarafından 2023 yılı Aralık ayında ebelik mesleğinin "Somut Olmayan Kültürel Değerler Miras Listesi" ne alındığını belirterek, sağlık çalışanları için bunun memnuniyet verici bir adım olduğunu söyledi.