Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Hastanemizde çalışan tüm personele, hastalar ve çalışanlar arasında daha etkili bir iletişim sağlanması için Giresun Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi öğretim üyeleri, Dr. Öğr.Üye. Nurullah Çalış ve Dr. Öğr.Üye. Emel Bahadır Yılmaz tarafından, "Hasta Çalışan İletişimi" eğitimi verildi. Pandemi kurallarına uyularak Giresun Üniversitesi Şehit Ömer Halisdemir salonunda gerçekleştirilen eğitime çok sayıda personel katıldı.
Giresun Üniversitesi tarafından tahsis edilen servislerle Üniversitemizin en büyük salonunda pandemi kurallarına uygun olacak şekilde, küçük gruplar oluşturularak, program dahilinde bu gruplara eğiticiler tarafından aynı eğitim tekrarlayan seanslar şeklinde verildi.