Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Konferansın açılış konuşmasını Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Taş yaptı. Konuşmasında fakülte olarak bu tür etkinlikleri iki haftada bir gerçekleştirmeyi planladıklarını belirten Taş, bugünkü konferans konusunun hem üniversite hem de tüm kamu kurumlarının ihtiyaç duyduğu bir konu olduğunu sözlerine ekledi.
Açılış konuşmasının ardından konuşmacı Dr. Öğr. Üyesi Şirin Bozkurt söz aldı. Konuşmasının başlangıcında iletişim türlerinden bahseden Bozkurt, sözsüz iletişimin daha belirleyici ve taraflar üzerinde daha kalıcı olduğuna belirterek konuşmasını sürdürdü. Konuşmasına kurum içi iletişim ve iletişim engelleri konularına değinerek devam eden Bozkurt, empati konusu hakkında bilgiler vererek sözlerini sonlandırdı. Konferans katılımcılarla birlikte hulahop ile takım ve ekip çalışması etkinliğiyle devam etti.
Soru-cevap bölümünün ardından, Dr. Öğr. Üyesi Şerif Ali Değirmençay tarafından konuşmacıya teşekkür belgesi takdim edilmesiyle konferans son buldu.