Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet Coşkun’un yanı sıra Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Cumhuriyet Başsavcısı Abdürrahim Alan, Üniversitemiz personeli ve öğrencilerin katıldığı program, Çotanak İlkokulu öğrencilerinin hazırladığı halk oyunları gösterisiyle başladı.
GRÜ Devlet Konservatuvarı halk oyunları ekibinin de Giresun yöresinden oyunlar sergilediği program, Giresun Orman Bölge Müdür Vekili Halil Oflu’nun yaptığı konuşmayla devam etti. Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet Coşkun’un, Ormancılık haftasına değinen ve programın GRÜ’de yapılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdiği konuşmasının ardından Vali Harun Sarıfakıoğulları da bir konuşma yaptı.
Orman haftasıyla ilgili düzenlenen resim yarışmasında dereceye girenlere ödüllerinin verilmesiyle devam eden etkinlik, Giresun Çocuk (Sevgi) Evleri Sitesi öğrencilerinin katılımı ile kendi adlarının yazılarak ölümsüzleştirildiği fidan dikimi ile sona erdi.?