Bulutçu Ailesinden Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokuluna Ziyaret
Giresun Üniversitesi Öğrenci Başına Kitap Sayısı En Çok Artan Üç Üniversiteden B...
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğrencilerimizin Büyük Başarısı
Kent Konseyi Heyetinden Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can’a Ziyaret
Bulancak UBYO'da "15 Temmuz'un Anlamı" Konulu Konferans
"Milletin Zaferi" Konulu Panel Gerçekleştirildi
Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Etkinlik alanında kurulan stantlarda çeşitli ürünlerin sergilendiği ve ikramların yapıldığı programda, öğrencilerimiz; canlı müzik dinletisi, yarışmalar ve halk dansları gösterisiyle eğlendiler.
Giresun Belediyesi Şehir Tiyatrosunun Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda sergilediği "Yangın Var" adlı tiyatro gösterisinin ardından, şenliklerin ikinci günü, akşam saatlerinde düzenlenen Ekin Uzunlar konseri ile sona erdi.
Coşkunun en üst düzeye çıktığı, öğrencilerin, sanatçının seslendirdiği şarkılara eşlik ederek doyasıya eğlendikleri konser sonunda, Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz CAN ve İl Emniyet Müdürü Recep GÜZELYAZICI, günün anısına hazırlanan teşekkür plaketini ve çiçeği Ekin UZUNLAR'a takdim ettiler.