Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Proje kapsamında; girişimciliğe adım atmak isteyen akademisyenlerin teorik eğitimin yanı sıra uygulamalı eğitimle bilgi düzeylerinin pekiştirilmesi amaçlanıyor. Bu amaç doğrultusunda, Temel Girişimcilik Eğitimi, Pazar Analizi, İş Modeli Kanvası, İş Planı Eğitimi, Muhasebe, Finans, Mali Tablolar ve Kuruluş Eğitimi ile akademisyenlerin bilinçlenmesi sağlanacak.
Ziyaret, GRÜ-TTO’dan Öğr. Gör. Muhammet Anıl KAYA, Öğr. Gör. Şafak Esra ASLAN ve Öğr. Gör. Merve Nur POLAT’ın katılımıyla gerçekleşti. Proje uygulama süreci ile ilgili detaylar ilerleyen tarihlerde açıklanacak. Gelişmeleri GRÜ-TTO’nun web sitesi olan https://tto.giresun.edu.tr/tr adresinden takip edebilirsiniz.