Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Proje kapsamında; toplumda iklim değişikliği konusunda bilinç oluşturarak küresel mücadeleye katkı sağlanacaktır. Bu katkı sonucunda Dünya’nın canlılar için yaşanabilir bir yer olmasına yönelik mücadele eden insanlar toplumda var olması ve küresel mücadelede topyekûn faaliyetlerin ortaya koyulabilmesinin temelleri oluşturulması hedeflenmiştir. Proje süresince iklim değişikliğini farklı boyutlarıyla temel düzeyde ele alan genel tanıtım, çevrenin öğeleri, yeşil enerji, ormanlar, eğitim, hukuk, tarım, sürdürülebilirlik temalarında dersler oluşturulmuştur. Belirlenen gün ve zamanlarda teorik ve uygulamalı faaliyetler planlanmıştır.
Projede; Prof. Dr. Sinan Erten, Prof. Dr. Nuray Ekşi, Doç. Dr. Elif Öztürk, Doç. Dr. Şükran Uçuş Güldalı, Doç. Dr. Funda Hasançebi, Öğr. Gör. Dr. Esin Hazneci, Öğr. Gör. Şafak Esra Aslan, Öğr. Gör. Dr. Özge Aslan ve Yüksek Orman Müh. Sema Erkin Çakmak eğitmen olarak yer almaktadır. Akademisyenimizi ve proje ekibini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Proje hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Eğitime katılım sağlamak için gerekli kayıt formuna ise buradan ulaşabilirsiniz.