Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Rektör Danışmanı ve aynı zamanda Topluluk Akademik Danışmanı Prof. Dr. Nazım Elmas’ın açılış konuşmasıyla başlayan programda, Giresunlu şairler kaleme aldıkları şiirlerinin önce hikayesini anlattılar, sonra da onları seyirciler için seslendirdiler.
Daha sonra sahneye çıkan topluluk öğrencileri şairler; Hatice Satgun, Hayrettin Orhanoğlu, İsmail Güçtaş, Nazım Elmas, Kader Kutlu, Ahmet Tevfik Korkmaz, Mediha Tülin Çilesiz, Olgun Albayrak, Sedat Murat Bayrak, Şengül Coşkun, Zehra Kemaloğlu ve Mahmut Karadağ’ın şiirlerini seslendirirken, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Nazım Elmas da 28 Şubat sürecinde kaleme aldığı "Saksıda Sarı Çiçekler” adlı şiirini okudu.