Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Gerçekleşen ziyarette Koordinatör Prof. Dr. Kurtuluş Yılmaz GENÇ, Koordinatör Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Rahman ÇAKIR ve Öğr. Gör. Burcu AKKAYA ile Öğr. Gör. Ayben GÜL; Bulancak Kadir Karabaş Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu, Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Şebinkarahisar Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğretim elemanlarıyla bir araya geldiler.
Üniversitemiz öğretim elemanlarına; ulusal ve uluslararası destek programları ve güncel çağrı duyuruları hakkında farkındalık yaratmak amacıyla Bilgilendirme Toplantıları ve ziyaretleri gerçekleştirdiklerini ifade eden Koordinatör Prof. Dr. Kurtuluş Yılmaz Genç, Proje Destek ve Yönetim Koordinatörlüğünün kuruluş amacı, yapısı, faaliyetleri ve ileride gerçekleştirmeyi planladıkları çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Ziyaretlerde; Koordinatör Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Rahman ÇAKIR, Öğr. Gör. Burcu AKKAYA ve Öğr. Gör. Ayben GÜL ise ulusal ve uluslararası destekler ve hibe çağrılarına yönelik bilgi verdiler.
Yapılan bilgilendirme toplantıları, öğretim elemanlarının başvuru yapabileceği proje önerilerine ilişkin fikir alış-verişi ile son buldu.