Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Üniversitemiz Öğrenci Konseyi Başkanı Muhammed Faruk Aktaş’ın konuşmasıyla başlayan program, Devlet Konservatuvarı öğrencileri halk oyunları ekibinin kemençe eşliğinde gerçekleştirdikleri halk oyunları gösterisiyle devam etti.
Yaklaşık 3 bin öğrencinin katıldığı ve 500 kilonun üzerinde hamsinin ızgaralarda pişirilerek öğrencilere dağıtıldığı şenlik alanını gezen Rektörümüz, müzik eşliğinde ikram edilen hamsilerin keyfini çıkaran öğrencilerle sohbet etti.
Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı öğrencilerinin sahne aldığı etkinlikte, Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can, Belediye Başkan Aytekin Şenlikoğlu ve Milletvekili Kadir Aydın öğrencilere katılarak Giresun Karşılaması oynadılar.
Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can’ın yanı sıra Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Milletvekilleri Av. Kadir Aydın ve Cemal Öztürk, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve Başkan Yardımcısı Abdurrahman Demirel, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güven Özdem, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Muhammet Sevinç, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Ahmet Salbacak, Genel Sekreter Ahmet Tevfik Korkmaz, Üniversitemiz akademik ve idari personeli ile binlerce öğrencinin katıldığı “14. Geleneksel Hamsi Şenliği” renkli görüntülerle sona erdi.