Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Yoğun katılımla gerçekleşen tören, fakülte birincisi Muhammed Emre KUYURCAK'ın tüm mezun öğrenciler adına yaptığı konuşmasıyla başladı. Dekan Prof. Dr. Hüseyin PEKER ve Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz CAN’ın mezun öğrencileri tebrik eden birer konuşma yaptıkları törende, fakülteyi ve bölümlerini ilk üçte bitiren öğrencilere de plaket ve başarı belgeleri verildi.
Yıl boyunca düzenlenen çeşitli spor müsabakalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından tören; fakülte akademisyenlerinden Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim ÖZASMA, Arş. Gör. Mustafa TOPŞİR, Nurefşan ATEŞ ve Rabia MİDİLLİ'nin hazırlamış oldukları ilahi ve şiir dinletisi ile mezun öğrencilerin hazırladığı sinevizyon gösterimiyle devam etti.
Gösterilerin akabinde mezun öğrenciler plaketlerini, temsili diplomalarını ve Giresun İslami İlimler Vakfı tarafından verilen hediyelerini Fakülte akademisyenlerinden aldılar.
Dr. Öğretim Üyesi Halil İbrahim ÖZASMA eşliğinde hep birlikte Mezuniyet Yemini okuyan öğrenciler, mezuniyet coşkusunu kep atma töreniyle zirveye taşıdılar.