Bulutçu Ailesinden Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokuluna Ziyaret
Giresun Üniversitesi Öğrenci Başına Kitap Sayısı En Çok Artan Üç Üniversiteden B...
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğrencilerimizin Büyük Başarısı
Kent Konseyi Heyetinden Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can’a Ziyaret
Bulancak UBYO'da "15 Temmuz'un Anlamı" Konulu Konferans
"Milletin Zaferi" Konulu Panel Gerçekleştirildi
Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Sınıf Eğitimi Ana Bilim Dalı 1. Sınıf öğrencileri, Doç. Dr. Mehmet Alver tarafından yürütülen Türk Dili II dersi kapsamında dönem boyunca hazırladıkları bilimsel çalışmaları bu sempozyum ile dinleyicilere aktarma fırsatı buldular.
Türkçe Eğitimi Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Mehmet Alver ve ardından Temel Eğitim Bölüm Başkanı Prof. Dr. Eser Ültay’ın birer konuşma yaptığı programda, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Güven Özdem de bir konuşma yaptı. Sempozyumun hazırlık sürecinde ve organizasyonun son aşamasında görev alanları tebrik eden Prof. Dr. Özdem, öğrencilerin kişisel ve akademik gelişimlerine katkı sağlayan bu ve benzeri etkinlikleri desteklediklerini belirtti.
Üç oturum halinde gerçekleşen sempozyumda, öğrenciler hazırladıkları çalışmaları dinleyicilere aktardılar. Program, günün anısına hazırlanan teşekkür belgelerinin verilmesi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.