Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Sınıf Eğitimi Ana Bilim Dalı 1. Sınıf öğrencileri, Doç. Dr. Mehmet Alver tarafından yürütülen Türk Dili II dersi kapsamında dönem boyunca hazırladıkları bilimsel çalışmaları bu sempozyum ile dinleyicilere aktarma fırsatı buldular.
Türkçe Eğitimi Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Mehmet Alver ve ardından Temel Eğitim Bölüm Başkanı Prof. Dr. Eser Ültay’ın birer konuşma yaptığı programda, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Güven Özdem de bir konuşma yaptı. Sempozyumun hazırlık sürecinde ve organizasyonun son aşamasında görev alanları tebrik eden Prof. Dr. Özdem, öğrencilerin kişisel ve akademik gelişimlerine katkı sağlayan bu ve benzeri etkinlikleri desteklediklerini belirtti.
Üç oturum halinde gerçekleşen sempozyumda, öğrenciler hazırladıkları çalışmaları dinleyicilere aktardılar. Program, günün anısına hazırlanan teşekkür belgelerinin verilmesi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.