Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Güre Yerleşkesi Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda, 27 Aralık 2019 Cuma akşamı düzenlenen konserde, GRÜ Devlet Konservatuvarı öğrencileri ve akademisyenleri, birbirinden güzel eserleri, dinleyicilerin beğenisine sundular.
Öğr. Gör. Betül Yetkin Gülmez’in oda müziği öğrencilerinin keman ve piyano dinletileriyle başlayan konserde sahneye çıkan akademisyen ve öğrenciler, tanınmış müzisyenlerin eserlerini, piyano, keman, klarnet, flüt ve gitar eşliğinde icra ettiler.
Prof. Dr. Vasıf Hasanoğlu, Öğr. Gör. Bilge Kuzu, Öğr. Gör. Gizem Karalı ve Öğr. Gör. Eda Nergiz’in öğrencilerinin, Bach, Beethoven, Chopin’in yanı sıra Muammer Sun gibi Türk bestekarların eserlerine de yer verdikleri konser, Devlet Konservatuvarı Müdürü Prof. Dr. Ramazan Sever’in, konserin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ettiği konuşmasıyla sona erdi.