Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
İlimiz Merkez Yerleşkeleri ile İlçelerdeki birimlerinde çalışan toplam 100 katılımcıya (TYP İŞKUR işçisi) yönelik “Kişisel ve Mesleki Eğitim”in 1. Grup eğitim programı 6 Şubat 2019 tarihinde 09.00-12.00 saatleri arasında Merkez Güre Yerleşkesi Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonu’nda yapıldı.
Daha sonra ise 2. Grup eğitim programı 15 Şubat 2019 tarihinde 09.00-12.00 saatleri arasında Tirebolu İletişim Fakültesi Konferans Salonunda geçekleşirken son olarak 3. Grup eğitim programı 22 Şubat 2019 tarihinde 09.00-12.00 saatleri arasında Üniversitemiz Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda gerçekleşti.
Üniversitemiz İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı uzmanları tarafından; “Çalışma Mevzuatı, İdarenin, Yüklenicinin ve Çalışanların Yasal Hak ve Sorumlulukları Güvenlik Kültürüne Genel Bakış, Güvenlik ve Sağlık İşaretleri, Tehlikeli Kimyasallar, Hijyen Kültürü, İş Ekipmanlarının Güvenli Kullanımı ve Kişisel Koruyucu Donanımların Riskleri Azaltmadaki Yeri ve Önemi” konularında eğitimler verilmiştir.