Bulutçu Ailesinden Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokuluna Ziyaret
Giresun Üniversitesi Öğrenci Başına Kitap Sayısı En Çok Artan Üç Üniversiteden B...
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğrencilerimizin Büyük Başarısı
Kent Konseyi Heyetinden Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can’a Ziyaret
Bulancak UBYO'da "15 Temmuz'un Anlamı" Konulu Konferans
"Milletin Zaferi" Konulu Panel Gerçekleştirildi
Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Üniversitelerin geçmiş yıllardaki verileri de dikkate alınarak gerçekleştirilen hesaplamalarda Üniversitemiz önemli bir gelişme göstererek Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi ile birlikte öğrenci başına düşen basılı kitap sayısı en çok artan 3 üniversite arasında yer aldı. Giresun Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından yapılan bilgilendirmede toplam 66 bin 765 adet basılı kitap sayısıyla öğrenci başına 3 adet basılı kitap kullanımı imkânı olduğu vurgulandı.