Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Şu ana kadar geçen süreçte, Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş.’nin yaptığı çalışmalar ve mimari projesi ile ilgili bilgilendirmenin yapıldığı toplantı, Üniversitemiz Rektörlük Binasında gerçekleştirildi.
Toplantıya, Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can’ın yanı sıra, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun 2.OSB Müdürü Mete Bahadır Yılmaz, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Mustafa Halilbeyoğlu, Karadeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreteri Bülent Cebeci, Giresun Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Hasan Kahraman ve Giresun Teknopark Genel Müdürü Muhammet Anıl Kaya katıldı.
Giresun Teknopark Genel Müdürü Muhammet Anıl Kaya, Şirketin kurumsallaşma ve teknik çalışmaları hakkında şirket ortaklarını bilgilendirici bir sunum gerçekleştirdi.
Sunumda; Giresun Teknopark’ın Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanan idari bina ve kuluçka merkezine ait imar planları ve mimari projenin detayları aktarıldı. Bu çalışmalarda son aşamaya gelindiğini aktaran Genel Müdür Anıl Kaya, planlandığı şekilde kuruluş çalışmalarının çok yakında tamamlanacağını söyledi.
Toplantıya katılan kurucu ortaklar, şu ana kadar yapılan çalışmalarla birlikte, yürütülen projenin fiziki olarak da yakın zamanda hayata geçirilmesi konusunda görüş alış verişinde bulundular.
Öte yandan, Giresun Teknopark’ın tanıtımı konusunda da çalışmalar hızla devam ediyor.
Giresun Teknopark’ın internet sayfasına erişmek için TIKLAYINIZ…