Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Rektörümüz Can, Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin, yeni binasına kademeli olarak taşındığını ve bu sayede oluşabilecek karışıklıkların önüne geçilmesinin hedeflendiğini, taşınma işleminin ay sonuna kadar bitirileceğini vurguladı.
Giresun’a yakışır bir hastane olmuş
Rektör Can, incelemeleri esnasında hastanede görev yapan personel ve hastalarla bir süre sohbet etti. Rektörümüz sohbet esnasında personel ve hastalara hastane hakkındaki ilk izlenimlerini sordu. Hastanede görev yapan personeller yeni ve modern bir hastanede çalışmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirirken hastalar ise “Giresun’a yakışır bir hastane olmuş. Çok güzel bir yapı uzun yıllar Giresun halkına hizmet edecektir. Hastanemiz çok güzel olmuş emeği geçenlerden Allah razı olsun.” açıklamalarında bulundular.
Not: KVKK uyarınca fotoğraflarda yüzler blurlanmıştır.