Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Güre Yerleşkesi Rektörlük Fuaye Salonunda yapılan açılış törenin ardından Rektörümüz ve beraberindekiler, salonda sergilenen fotoğrafları incelediler. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlik yıllarından kurtuluş savaşına, Cumhuriyetin ilk yıllarından 1938’deki vefatına kadar geçen sürecin fotoğraflarla anlatıldığı sergi, salondaki ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı.
Sergiyi salondaki davetliler ve 19 Eylül İlkokulu birinci sınıf öğrencileriyle gezen Rektörümüz, vefatının 81. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bu sergi vesilesiyle bir kez daha andıklarını söyledi. O’nun hayatını fotoğraf kareleriyle ziyaretçilere aktaran serginin gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür eden Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can, salondaki fotoğrafları merakla inceleyen miniklerle de sohbet etti.
Rektörümüzün yanı sıra Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hasan Koçyiğit, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güven Özdem, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Beyhan Kesik, Genel Sekreter Ahmet Tevfik Korkmaz, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mustafa Sarı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Kara, Üniversitemiz akademik ve idari personeli ile öğrencilerin katıldığı "Fotoğraflarla Gazi Mustafa Kemal Atatürk" sergisi, 15 Kasım 2019 tarihine kadar açık kalacak.
Sergiye tüm halkımız davetlidir.