Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Ziyaret kapsamında ilk olarak Merkezi Araştırma Laboratuvarını gezen misafir ekip daha sonra Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümüne geçti. Üniversitemiz akademisyenleri; Prof. Dr. Birol Ertuğral, Prof. Dr. Yelda Bingöl Alpaslan, Prof. Dr. Gökhan Alpaslan, Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Kabaer, Dr. Bengü Temizel, Dr. Nurşen Dere, Dr. Sinem Yurtcan , Dr. Elif Apaydın ve yüksek lisans öğrencisi İlknur Şimşek’ten bölümlerde yapılan çalışmalar, eğitim olanakları ve okul sonrası iş imkanları hakkında bilgi alan öğrenciler, akademisyenler tarafından yapılan deneylere de katılarak fizik kazanımları sağladıkları keyifli ve verimli bir ziyaret gerçekleştirdiler.