Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Ören ve Eynesil dâhilinde halktan ve protokolden de katılımın olduğu şenliğe meslek yüksekokulunda eğitim gören yaklaşık 350 öğrenci de katılım sağladı. Yörenin yetiştirdiği önde gelen kadim gıda, vazgeçilmez karalahana çorbası, yurdun çeşitli bölgelerinden gelen öğrencilerimize tanıtıldı ve öğrencilerimiz Giresun yöresi yemek kültürünü yaşadıkları bölgelere de tanıtmaları gerektiğini ifade ettiler. Bu yıl ilk defa Eynesil Kamil Nalbant MYO tarafından Ören Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen “Pancar (Karalahana) Çorbası Şenliği’nin” gelecek yıllarda da sürdürülmesi, geleneksel öğrenci şenliği haline getirilmesi düşünülüyor.