Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Rektörlük Makamında yapılan görüşmede, Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz CAN, Üniversitemizde yapımı devam eden inşaat-onarım çalışmaları ve diğer akademik faaliyetler hakkında ziyaretçilerine bilgiler verdi.
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Giresun Şube Başkanı Ali Kara, her zaman Üniversitenin yanında olduklarını ve her türlü desteği vermeye de hazır olduklarını dile getirerek, Rektör Can'a yapılan çalışmalar ve sunulan bilgiler nedeniyle teşekkür etti.
Küresel Gazeteciler Derneği Giresun Şube Başkanı Mustafa Demir de, Derneğin yayın organını Rektör Can'a takdim ederek, dernek faaliyetleri hakkında bilgi sundu. Rektör Can, Küresel Gazeteciler Derneği çalışmalarına destek sözü verdi.
Ziyaretin sonunda, Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can misafirlerine Güre Yerleşkesinde yapımı devam eden yemekhane tesislerini ve yenilenip kapasitesi artırılan Merkez Kütüphanesini gezdirdi. Rektör Can çalışmalar hakkında ziyaretçilerine ayrıntılı bilgiler verdi.