Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
26 Nisan 2019 Cuma günü, Eğitim Fakültesinden Dr. Öğr. Üyesi Selahattin Yılmaz ile birlikte Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet Coşkun’u makamında ziyaret eden Işıkçı, uzun bir hazırlık döneminin ardından basımı yapılan kitabı Rektörümüze takdim etti.
Çocuk hakları alanında yaşanan sorunların ve çözüm önerisi olarak çocukları güçlendirme yönündeki söylemlerin kamu yönetimi alanını da etkilemeye başladığını ifade eden Dr. Öğr Üyesi Yasemin Mamur Işıkçı bu kitabın, ele aldığı farklı konularla kamu yönetimi disiplininin çocuklara açılan penceresi olma özelliğini taşıdığını belirtti.
Ziyaretlerinden ötürü Yasemin Mamur Işıkçı ve Selahattin Yılmaz’a teşekkür eden Rektörümüz, “Kamu Yönetimi ve Çocuk” kitabının bu alanda çalışma yapacaklar için önemli bir kaynak olabileceğini belirterek, kitabın editörlüğünü ve bölüm yazarlığını yapan Işıkçı’yı çalışmasından ötürü tebrik etti.