Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Güre Yerleşkesindeki rektörlük makamında gerçekleşen törende Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can tarafından Üniversitemizi birincilikle bitiren İslami İlimler Fakültesi Öğrencisi Metin Türkmen, ikinci olan Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencisi Melek Akdin ve üçüncü olan İslami İlimler Fakültesi Öğrencisi Muhammed Mustafa Yılmaz’a hediyeleri takdim edildi.
Üniversitemiz birincisine hediyesi Giresun Ticaret Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Üniversitemiz ikincisine Giresun Ticaret Borsası Başkanı Hamza Bölük, üçüncüsüne ise ismini vermek istemeyen bir hayırsever tarafından alındı. Törende konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can “Dereceye girerek mezun olan öğrencilerimizi kutluyorum, başarılarının devamını diliyorum. Hediyelerin alınmasında emeği geçen iş adamlarımıza da eğitime yaptıkları katkı dolayısıyla teşekkür ederim.” dedi.