Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Sergi açılışında kısa bir konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can, Cumhuriyetimizin 100. Yılında birçoğu daha önce hiç yayınlanmamış Giresun fotoğraflarının olduğu bir sergiyi açmanın çok değerli olduğunu vurguladı. Açılış öncesi serginin küratörlüğünü üstlenen Üniversitemiz İdari Personeli, araştırmacı yazar Hüseyin Gazi Menteşoğlu’na Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can ve Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.
Sergi açılışına Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti, Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Zeynel Abidin Akkiraz, Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can, Vali Yardımcısı Mehmet Fikret Çavuş, Giresun İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı, Giresun İl Jandarma Komutanı Özgür Özer, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Güven Özdem ve Prof. Dr. Hüseyin Şahin, Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu ile Üniversitemiz akademik ve idari personelinin yanı sıra öğrencilerimiz katıldı.
Sergi 3 Kasım Cuma akşamına kadar ziyaretçilerine açık kalacak.