Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Mezuniyet töreni, öğleden önce Bulancak Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Oktay Karaman’ın Çelenk Sunma töreni ile başladı. Arkasından Bulancak iskelesine kortej halinde yürünerek iskelede yüksekokulumuz öğrencileri fotoğraf çektirdi.
Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Güven Özdem ve Prof. Dr. Hüseyin Peker’in katılımıyla gerçekleşen tören öğleden sonra Yüksekokulumuz kampüs alanında devam etti.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başlayan program, protokol konuşmaları ile devam etti. Yaş kütüğüne plaket çakılması ve ardından temsili diplomaların dağıtılmasıyla devam eden törende okul birincisi, mezun öğrenciler adına bir konuşma yaptı.
Bulancak Kaymakamı Ünal Koç, Bulancak Belediye Başkan Yardımcısı Bahtiyar Hüsem, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Üniversitemiz personeli, öğrenci yakınları ve vatandaşların katıldığı mezuniyet töreni, öğrencilerin kep atmasıyla sona erdi.
TRT Bulancak Muhabiri Mehmet Yaşar’ın canlı yayın olarak sunduğu mezuniyet törenimizi aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.
https://fb.watch/dFD8V0P04g/