Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
20. yüzyılda mimari, tasarım ve sanat alanlarında yeni akımlar yaratan, mimaride olduğu kadar endüstriyel tasarım ve şehir planlaması gibi konularda da yenilikler getiren ve yarattığı yeni akımla sanatın tüm dallarını etkileyen Bauhaus sanat akımının ortaya çıkışının 100. yılı dolayısıyla tüm dünyada düzenlenen etkinlikler kapsamında Üniversitemizde de, akademisyen ve tasarımcıların eserlerinden oluşan bir sergi düzenlendi.
Üniversitemizde düzenlenen uluslararası ilk afiş sergisi olma özelliğindeki serginin açılış kurdelasını; Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Canan Çelik, Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yalçın Tepe ve Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Seda Nur Atasoy birlikte kestiler.
Açılışın ardından sergiyi gezen Rektörümüz, Dr. Öğr. Üyesi Seda Nur Atasoy ve Öğr. Gör. Ekin Su Kuzu’dan Bauhaus sanat akımı ve sergide yer alan eserler hakkında bilgi aldı.