Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarete, Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, AK Parti İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz ve Eski Milletvekili Kadir Aydın da iştirak ettiler.
Ziyaret heyeti içinde Tirebolu Eski Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, Görele Eski Belediye Başkanı Tolga Erener, Eynesil Eski Belediye Başkanı Coşkun Somuncuoğlu, Yavuzkemal Eski Belediye Başkanı Abdullah Önal ve şimdiki belediye başkanı Adem Önal ile AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ekrem Civelekoğlu da yer aldı.
Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Güven Özdem ve Prof. Dr. Hüseyin Şahin'in de refakat ettiği ziyarette Üniversitenin gelecek dönem yapmayı planladığı faaliyetler hakkında karşılıklı bilgi alış verişinde bulunuldu.