Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Giresun Belediyesi Kültür ve Fuar Merkezi’nde 22-30 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan kitap fuarının açılışı gerçekleştirildi.
Düzenlenen açılış törenine Vali Yardımcısı Davut Sinanoğlu, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, yazarlar, akademisyenler, öğrenciler ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Giresun Belediyesi tarafından “Cumhuriyeti bilgiyle yükseltelim” temalı ve 70 yayın evinden 55 yazarın katılacağı kitap fuarında Giresun Üniversitesi’nden de akademisyenler söyleşi gerçekleştirecek. 22-30 Ekim tarihleri arasında 8 gün sürecek fuar boyunca söyleşi gerçekleştirecek yazarlar arasında Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, Tirebolu İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazım Elmas ve Tirebolu İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi İsmail Cem Feridunoğlu ve Dr. Öğr. Üyesi Mehtap Özsoy da yer alıyor.
Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can 26 Ekim saat 15.00’da, Tirebolu İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazım Elmas 24 Ekim’de saat 15.00’da, Tirebolu İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi İsmail Cem Feridunoğlu, 26 Ekim saat 16.00’da ve Dr. Öğr. Üyesi Mehtap Özsoy ise 25 Ekim saat 16.00'da söyleşi ve imzaya katılacaklar.