Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Giresun Merkez 75.Yıl Anaokulu öğrencileri, Okul Müdürü Gökşen Akkuş, Sınıf Öğretmenleri Selver Beken ve Stajyer öğretmen Gülşah Çevik ve Tayfun Cansız ile birlikte, Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet Coşkun’u ziyaret ettiler.
20 Aralık 2018 Perşembe günü gerçekleşen ziyarette, anaokulunun Gökkuşağı sınıfı miniklerini makamında kabul eden Rektörümüz, her biriyle teker teker ilgilenip sohbet etti. Miniklerle yaptığı keyifli sohbet sonrası, kendilerini görmekten çok mutlu olduğunu dile getiren Rektörümüz, her zaman ziyarette bulunabileceklerini söyledi.
Ziyaretin ardından anaokulu öğrencileri, kedileri için yaptıkları kedi mama kaplarını Rektörlük bahçesine bırakarak, sokak hayvanlarına dikkat çekmek için örnek bir davranışta bulundular.