Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
25 Şubat 2019 Pazartesi günü gerçekleşen ziyarette, Giresun Defterdarı Musa Koçulu “Vergi Gelecektir” sloganı ile yola çıktıklarını belirterek, 25 Şubat-3 Mart arasında gerçekleştirecekleri etkinlikler hakkında bilgi verdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Rektörümüz Coşkun, Ülkemizin daha çok kalkınması ve bilimsel faaliyetlerin daha fazla artması için vergi gelirlerinin zamanında toplanması gerektiğini dile getirdi. Ziyaret Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet Coşkun'un, Defterdar Musa Koçulu ve ekibine 25 Şubat-3 Mart 2019 tarihleri arasında ilimizde gerçekleştirilecek olan etkinliklerde başarı dileğiyle sona erdi.