Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan hain darbe kalkışmasında vatanı ve milleti uğruna şehit düşen İsmail Kefal'in Tirebolu ilçesi Karademir Köyündeki mezarı ziyaret edildi.
"15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü" programı kapsamında yapılan ziyarete, Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın yanı sıra Giresun Valisi Enver Ünlü, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile birlikte il protokolünün bazı üyeleri katıldılar.
Fidan Dikimi ve Fotoğraf Sergisi Açılışı
15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü etkinlikleri kapsamında kabir ziyaretinin ardından Orman İşletme tarafından 15 Temmuz Şehitleri Hatıra Ormanı’nda fidan bakım ve dağıtımı yapıldı.
Akabinde Hacı Miktad Camiinde şehitlerimizin ruhu için Mevlid –i Şerif okundu. Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 15 Temmuz temalı fotoğraf sergisi açılışı gerçekleştirildi.