Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
36 ülkeden 300’e yakın bilim insanının katıldığı kongrenin açılış konuşmasını GRÜ Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümü öğretim üyelerinden Doç. Dr. Özge Cağcağ Yolcu yaptı.
Beş gün boyunca alanında uzman bilim insanlarının gerçekleştirdiği sunumlarla devam eden kongre, 8 Ekim 2019 Salı günü Türk İstatistik Derneği Başkanı Prof. Dr. Ayşen Apaydın’ın yaptığı kapanış konuşması ile sona erdi.
Konuşmasında, kongrenin gerçekleşmesi için destek veren Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can ile GRÜ İstatistik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Fatma Zehra Doğru’ya teşekkür eden Prof. Dr. Ayşen Apaydın ayrıca, Üniversitemiz İstatistik Bölümünün diğer akademisyenleri ile kongrenin hazırlık sürecinde etkin rol alan GRÜ İİBF Ekonometri Bölümü öğretim üyelerinden Doç. Dr. Ufuk Yolcu’ya da teşekkürlerini sundu.