Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
4-12 Ocak 2020 tarihleri arasında açık kalacak fuar, açılış konuşmaları ile başladı. Açılış konuşmalarında Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Milletvekili Av. Kadir Aydın, Av. Sabri Öztürk, Vali Yrd. Mehmet Fikret Çavuş, Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can ve yazar Nurullah Genç söz aldı.
Konuşmasında fuara gelen yazarlara, şairlere ve kitap dostlarına hoş geldiniz diyen Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can, “kitap bilgi demektir, kitap medeniyet demektir. Kitap okuyanları, kitaba hizmet edenleri tebrik ediyorum” dedi. Ayrıca ilimize bu hizmeti sağladığı için Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkürlerini dile getiren Can, fuarın, Giresun İline katkı vermesini ve hayır getirmesini temenni etti.