Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Çocukların eğitim ve gelişimsel ihtiyaçlarına yönelik programlar geliştirilerek, onları geleceğe hazırlama hedefiyle hayata geçirilen proje çerçevesinde dört adet hasat sınıfı açılarak üretici düşünme, drama, akıl ve zekâ oyunları, görsel sanatlar gibi gelişimlerini destekleyen nitelikte eğitimler ve aktiviteler düzenlendi. Bunun yanında çocuklara ve annelerine yönelik olarak sağlık kontrolü, aşılama, gebe izlem gibi hizmetler sağlandı.
Projenin devamında, fındık hasadı için bölgeye gelen mevsimlik tarım işçilerinin çocuklarının eğitsel ve sağlık yönünden tüm hasat mevsimi boyunca ve hasat döneminden sonraki aylarda da desteklenmesi hedefleniyor. Projede Giresun Üniversitesi öğretim üyeleri Doç. Dr. Yasemin Mamur Işıkçı, Doç. Dr. Çağla Yiğitbaş, Doç. Dr. Berkan Şahin, Dr. Öğretim Üyesi Selehattin Yılmaz, Dr. Öğretim Üyesi Nurullah Çalış, Öğretim Üyesi Cansu Çobanoğlu Osmanlı, emekli öğretim üyesi Dr. Bülent İlik ve tiyatro sanatçısı Reşat Bulut yer aldı. Giresun Üniversitesi mezun ve öğrencilerinden Merve Başar, Sıla Gülcan, Hasan Türk, Abdülhakim Gül, Elif Çamcı, Merve Acar, Tuanna Kuzu, Ata Ruhi Öner, Aysel Özer, İlknur Sarı, Merve Yavuz, İdris Kurt ve Gamze Dilan Abik projede eğitimci olarak yer aldılar.